Bor
Město Bor

Nabídka práce - PROVOZNÍ TECHNOLOG

SBTH Bor

Středisko bytového a tepelného hospodářství města Bor

náměstí Republiky 112

348 02 Bor

Hledá nového pracovníka na pozici PROVOZNÍ TECHNOLOG

Náplň práce:

  • Zpracování technologických postupů a procesů
  • Zpracování a údržba technologické dokumentace
  • Odpovědnost za veškeré procesy v oblasti tepelného hospodářství
  • Odpovědnost za interní audity v rámci organizace
  • Aktivní provádění technického a technologického zajištění pracovišť (kotelen)
  • Zajištění a dodržování požadavků ohledně monitorování životního prostředí
  • Odpovědnost za stanovený rozpočet
  • Zajištění náhradních dílů, materiálu a nástrojů potřebných pro výrobní proces v tepelném hospodářství a při technických kontrolách a opravách

 Požadujeme:

  •  SŠ vzdělání s maturitou nejlépe v technickém oboru ( elektro, zámečník, strojní, instalatér, topenář…)
  • Technické znalosti a dovednosti, ochota učit se novým věcem
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Technické myšlení, zodpovědnost, cílevědomost
  • Proaktivní přístup
  • Zkušenosti s údržbou, seřizováním a opravami
  • Pokročilá znalost práce s PC (MS Excel na pokročilé úrovni)
  • ŘP sk. B

Výhodou:

  • Zkušenosti na obdobné nebo vedoucí pozici
  • Zkušenost v oblasti tepelného hospodářství
  • Zkušenost s rozjezdem nových projektů
  • Znalost cizího jazyka (NJ / AJ)

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní organizaci
  • Smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Roční bonus, příspěvek z FKSP
  • Možnost dalšího vzdělávání

Je nutné doložit:

  • Strukturovaný životopis
  • Kopie dokladu nejvyššího dosaženého vzdělání
  • Kopie dokladů prokazující získané dovednosti (osvědčení, certifikáty, průkazy…)
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů

Nástup dle dohody. Výše platu dle vzdělání, praxe a zkušeností

Životopis spolu s dalšími doklady je nutné doložit osobně, poštou nebo elektronicky nejpozději do 31.08.2020 a to na adresu SBTH Bor, náměstí Republiky 112, 348 02 Bor nebo milada.hulakova@sbthbor.cz.

Datum vložení: 12. 6. 2020 22:43
Datum poslední aktualizace: 12. 6. 2020 22:45
Autor: Mgr. Vladimír Dub

Univerzální překladač

Překlad (translations)

mapa

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 7
DNES: 160
TÝDEN: 2304
CELKEM: 793187