Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Knihovna ONLINE

knihovna banner

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Vítejte na nových oficiálních www stránkách města Bor.

mapka

Kontakty

 

Hlavní adresa

náměstí Republiky 1
348 02 Bor

 

Kontaktní spojení

Telefon: +420 374 756 111
E-mail: mubor@mubor.cz
Datová schránka: 7ibbst7

Nejnovější fotogalerie

19.05.2016

2016-05-18 Divadelní představení Krysař

Divadelní představení Krysař - sál kina dne 18.5.2016

Detail

19.05.2016

2016-05-13 Hudební pořad Pavla Nováka pro MŠ Bor

Hudební pořad Pavla Nováka pro MŠ Bor – sál kina dne 13.5.2016

Detail

18.05.2016

2016-05-14 Zájezd na muzikál Sibyla Královna ze Sáby

Zájezd na muzikál Sibyla Královna ze Sáby

Detail

28.05.2016

Kino: Jak básníci čekají na zázrak

aneb Jak básníci vstupují do dospělosti. Hrají: David Matásek, Denisa Nesvačilová, Emily Laura Hassmannová, Eva Holubová, Eva Jeníčková, Filip Antonio, František Ringo Čech, Henrieta Horňáčková, Jiří Lábus, Josef Abrhám a další, Josef Somr, Kateřina Táborská, Libuše Švormová, Linda Rybová, Ludmila Molínová, Lukáš Vaculík, Markéta Hrubešová, Miroslav Táborský, Nela Boudová, Oldřich Navrátil, Pavel Kříž, Pavel Zedníček, Rudolf Hrušínský st., Tereza Brodská, Tomáš Topfer, Václav Svoboda • Režie: Dušan Klein • Scénář: Ladislav Pecháček • Kamera: Peter Beňa O čem je jejich šestý příběh? O dozrávání… Štěpán, Kendy a Karas zůstali i po dvanácti letech sami sebou. Jsou to nerozluční kamarádi s nevyčerpatelným smyslem pro humor i schopností sebeironie, i když už s lehkým nádechem skepse. V něčem jsou však jiní. Dospívají, ale svým typicky básnickým stylem. Je jim padesát a cítí, že by měli dát svým životům nějaký řád a splnit si svoje touhy a přání. A jak je známo, zázrakům je třeba pomáhat! Kendy už má plné zuby reklam a jako buldok jde za svým snem o natočení celovečerního filmu. Karas se rozhodl hýčkat své vysněné auto Blue dream již pouze virtuálně. Více ho zajímá pohledná učitelka Drábková. Štěpán dělá zástupce primáře v nemocnici, kde urputně válčí s neústupnou ředitelkou. Tou není nikdo jiný než Vendulka Utěšitelka! Štěpánovou největší starostí je však jeho třináctiletý syn Junior, kterého po smrti Aničky-Zrzečky vychovává sám. Tedy samozřejmě za vydatné pomoci strejdů Karase a Kendyho. Na lásku a psaní básniček už Štěpán rozhodně nemá čas ani věk. Nebo ano? Komedie Jak básníci čekají na zázrak opět přináší obyčejné lidské příběhy, milý humor a potěší skvělými dialogy z pera scenáristy Ladislava Pecháčka. Samozřejmě nechybí nezaměnitelná režijní poetika Dušana Kleina, písničky Jaroslava Uhlíře i kreslené pasáže Adolfa Borna. Oblíbení herci se vracejí v téměř celé sestavě: Pavel Kříž, David Matásek, Josef Somr, Eva Jeníčková, Pavel Zedníček, Lukáš Vaculík a další, i nové tváře.

Detail

29.05.2016

Kino: Angry Birds ve filmu

Režie: Clay Kaytis, Fergal Reilly • Scénář: Jon Vitti Film nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit.

Detail

29.05.2016

Kino: Dánská dívka

Inspirováno neuvěřitelným životním příběhem Hrají: Alicia Vikander, Amber Heard, Ben Whishaw, Eddie Redmayne, Matthias Schoenaerts, Sebastian Koch • Kamera: Danny Cohen • Scénář: Lucinda Coxon, David Ebershoff (kniha) • Režie: Tom Hooper Oscarový režisér Tom Hooper (Králova řeč, Bídníci) natočil podle stejnojmenné knihy milostný příběh inspirovaný skutečným životním osudem dánské malířky Gerdy Wegener a jejího partnera Einara. Ten zjistí, že je ženou v mužském těle a jako první na světě podstoupí operaci vedoucí ke změně pohlaví. V hlavních rolích se představí Eddie Redmayne (Teorie všeho) a Alicia Vikander (Ex Machina).

Detail

30.05.2016

Kino: Teorie tygra

Hrají: Eliška Balzerová, Iva Janžurová, Jakub Kohák, Jiří Bartoška, Jiří Havelka, Tatiana Vilhelmová • Scénář: Radek Bajgar • Režie: Radek Bajgar Příběh muže, který si v šedesáti vzpomene, že míval sny i vlastní vůli a že chce zpátky vládu nad svým životem. Vydá se na riskantní cestu navzdory tomu, že tím přichází o vše. Revolta starého pána rozkolísá zavedené pořádky i v rodinách jeho dětí, kteří by si to rádi zařídili lépe, ale zničující rodinná strategie pomalé přeměny z tygrů na králíky má hluboce zapuštěné kořeny.

Detail

01.06.2016

Den dětí

Dne 1.6.2016 se bude na zámeckém parketu konat akce pro děti!

Detail

Fotogalerie

19.05.2016

2016-05-18 Divadelní představení Krysař

Divadelní představení Krysař - sál kina dne 18.5.2016

Detail

19.05.2016

2016-05-18 Divadelní představení Krysař

Divadelní představení Krysař - sál kina dne 18.5.2016

Detail